Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, ISO 9001: 2015 versiyonu Kalite Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi yapıldı.

Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Atilla Yargıcı, müdür yardımcıları, yüksekokul sekreteri, akademik kalite elçisi ve idari personel katıldı.

Eğitimle ilgili açıklamada bulunan müdürümüz Prof. Dr. Atilla Yargıcı, ISO: 9001: 2015 versiyonunun kurumdaki işlevini, kuruma neler kazandırabileceğini, işlerin standartlaştırılmasını, kişiye bağımlılığın azaltılmasını, yeni çalışan kişinin uyum sürecinin en aza indirilmesi gibi konularda bilgi paylaşımında bulundu. Toplantının sonunda tüm katılımcılara üniversitemiz kalite politikası, misyon ve vizyonunu da kapsayan bilgilendirme metni dağıtıldıktan sonra, verimli bir toplantı olduğu söylenerek toplantı sona erdi.


 

BOLOGNA

 

MEZNİYET BİLGİ FORMU

BAĞLANTILAR

HARUZEM  
 
 
     
   MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI
     
 

DİPLOMALAR

2019-2020 Bahar Dönemi 2 ders ve tek ders sınavı sonunda mezun olanlar, Ek süre sınavları sonunda mezun olanlar ve stajını sonradan tamamlayanlar ayrıca daha önce diploması basılmayan öğrencilerin Diplomaları basılmıştır.
Liste İçin Tıklayın;

FOTO GALERİ

Fotoğraf albümleri için tıklayın

STAJ DOSYASI

Staj Dosyaları İçin Tıklayınız... 

DUYURU ARŞİVİ

Duyuru Arşivi için Tıklayınız...