Harran Üniversitesi; Kalite Koordinatörlüğü Kalite İş tetik Denetleme ekibi Meslek Yüksekokulumuzun eğitim ve hizmet sunumu süreçleri ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında iç tetkikini yaptı. İç tetkik denetleme ekibi Doç. Dr. Deniz Korkmaz başkanlığında Dr. Öğr. Üyesi Ferhat Küp, Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Zahit Tüysüz tarafından Meslek Yüksekokulumuzun Kalite Standartlarına uygunluğu için gerekli kontroller yapıldı. Başarılı bir şekilde iç tetik denetimi tamamlandı.

Konu ile ilgili bilgi veren Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Atilla Yargıcı “ birimimiz eğitim ve hizmet sunumu süreçleri denetime tabi tutuldu. Ekip tarafından yapılan denetlemeler sonucunda Yüksekokulumuzda her hangi bir eksikliğe rastlanmamıştır. Ve kalite iç tetkik işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. İlerleyen süreçlerde Meslek Yüksekokulumuzda gerçekleştirilecek olan Kalite Dış Tetkik denetimleri için çalışmalarımız planlı bir şekilde devam etmektedir.” Dedi.BOLOGNA

 

MEZNİYET BİLGİ FORMU

BAĞLANTILAR

HARUZEM  
 
 
     
   MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI
     
 

DİPLOMALAR

2019-2020 Bahar Dönemi 2 ders ve tek ders sınavı sonunda mezun olanlar, Ek süre sınavları sonunda mezun olanlar ve stajını sonradan tamamlayanlar ayrıca daha önce diploması basılmayan öğrencilerin Diplomaları basılmıştır.
Liste İçin Tıklayın;

FOTO GALERİ

Fotoğraf albümleri için tıklayın

STAJ DOSYASI

Staj Dosyaları İçin Tıklayınız... 

DUYURU ARŞİVİ

Duyuru Arşivi için Tıklayınız...